Bireysel Eğitim

SİZİ ARAYALIM

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

 

Wimbledon Academy’ de, klasik eğitim sisteminde olduğu gibi dil bilgisi kuralları” nı değil dili konuşmayı” öğrenebilmek için kişilerin, kendilerini hazır hissettiği ve istediği zamanlarda ders yapmaları, öğretmenlerin değil kendilerinin aktif olduğu bir sistem uygulamaktadır.

Dil öğreniminin anadil öğrenme sürecinde olduğu gibi doğal bir döngüde geliştiğini düşünmektedir. Klasik sistemde olduğu gibi kelime ve dil bilgisi kurallarını ezberlemekle dilin öğrenilemeyeceğini savunuyoruz.

Başarılı eğitmenlerimiz, güncel konularla ilgili ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış dersler hazırlamaktadırlar. Dile bağlı kalmanızı ve motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlamak için dilin aktif kullanımına odaklanmaktayız.

Dil ile ilgili dört beceri (okuma,yazma, konuşma, dinleme ) aracılığıyla dilin teknik yönleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olacak, akıcılık ve pratiklik becerileri kazanacaksınız.


GSE (Global Scale of English)

Küresel İngilizce Ölçeği (GSE), öğretmenlerin öğrenicinin ilerlemesini daha doğru ve kolay bir şekilde ölçmesini sağlayan ilk gerçek küresel İngilizce dili standardıdır.

50'den fazla ülkeden 6000'den fazla öğretmeni kapsayan araştırmaya dayanarak, dört konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerisi için ne yapılması gerektiği konusunda 10 ila 90 arasında bir ölçek belirleyerek Ortak Avrupa Referans Çerçevesini (CEFR) genişletir. CEFR seviyesinde, daha ayrıntılı bir yaklaşım kullanarak özel GSE kaynakları daha sonra öğretmenlerin, öğrencilerinin bir sonraki seviyeye geçmeleri için gereken doğru öğrenme hedeflerini, gramer ve kelimeleri seçmelerine yardımcı olur.

Doğru dersi, ders materyallerini veya değerlendirmeleri doğru zamanda seçmenin daha etkili bir yoludur.

 

 

Wimbledon Eğitim Seviyeleri

 

Start-Up GSE 10-21 | CEFR A1 / 20 Hours

Encounter GSE 22-39 | CEFR A1-A2 /192 HOURS

 

Investigation GSE 40-51 CEFR A2+ - B1(1) /192 HOURS

 

Awakening GSE 52-66 | CEFR B1(2)-B1+ /192 HOURS

 

Summit GSE 67-79 | CEFR B2/C1 /192 HOURS

 

Expert GSE 80-90 | CEFR C2 /96 HOURS

 

 

 

 

 


%100 ÖĞRENME GARANTİSİ

Yabancı dil ile ilgili tüm hedeflerinize bizimle ulaşacağınıza eminiz, hatta bunu garanti ediyoruz!” Wimbledon Language Academy, öğrencisine verdiği eğitimin sonunda, eğer öğrenemediğini beyan ederse, aynı eğitimi ücretsiz olarak vermeyi garanti eder.

 

Wimbledon Eğitim Garantisi Süreci Nasıl İlerliyor?

Öğrencilerimiz eğitim başlangıcında Person GSE Portfolyo'su sahibi olurlar. Eğitim süresinde edinilen hedef kazanımlar işaretlenir. Öğrencimiz eğitim sonunda etki edecek portfolyo puanını kendisini değerlendirerek belirler. Portfolyo puanı diğer performans değerlendirme puanlarıyla birlikte ortalamaya katılır. Ortalama sonucu 65 ve üzeri puana sahip öğrencilerimiz bir üst kura geçmeye hak kazanır. Eğer öğrenci puanı, 65 puan altında, %10 dan da az bir devamsızlığa sahipse Wimbledon Garantisi‘nden faydalanabilir.

 

 

Afyon Dil Kursu, Bolu Dil Kursu, Eskişehir Dil Kursu, Kütahya Dil Kursu, Dil Kursu, İngiliz