SİZİ ARAYALIM

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

 

 

Wimbledon Academy Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, ve Rusça eğitimleri vermektedir. Ana Dilleri'nde eğitim veren eğitmenlerimiz, zengin içerikli materyal setleri ile dil gelişiminizi ve sosyal becerilerinizi aynı anda geliştirecektir

*Dil eğitimi alan öğrencilerimiz dilediği başka bir yabancı dili * %50+%50 indirim” ile almaktadır. (* dönemsel olarak )

Wimbledon Academy’ de, klasik eğitim sisteminde olduğu gibi dil bilgisi kuralları” nı değil dili konuşmayı” öğrenebilmek için kişilerin, kendilerini hazır hissettiği ve istediği zamanlarda ders yapmaları, öğretmenlerin değil kendilerinin aktif olduğu bir sistem uygulamaktadır.

Dil öğreniminin anadil öğrenme sürecinde olduğu gibi doğal bir döngüde geliştiğini düşünmektedir. Klasik sistemde olduğu gibi kelime ve dil bilgisi kurallarını ezberlemekle dilin öğrenilemeyeceğini savunuyoruz. 

Başarılı eğitmenlerimiz, güncel konularla ilgili ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış dersler hazırlamaktadırlar. Dile bağlı kalmanızı ve motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlamak için dilin aktif kullanımına odaklanmaktayız.

Dil ile ilgili dört beceri (okuma,yazma, konuşma, dinleme ) aracılığıyla dilin teknik yönleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olacak, akıcılık ve pratiklik becerileri kazanacaksınız. 

Süreç Odaklı Eğitim®

Süreç odaklı eğitim modelinde eğitimin her anında geri bildirim alarak öğrencinin sürekli gelişimi hedeflemektedir.

Portfolyo Sistemi ®

Dil eğitiminin modern yaklaşımlardan biri olan Portfolio Sistemi ile öğrencilerin performans ve gelişim süreçleri takip edilmekte ve sonuçlar öğrencilerle paylaşılmaktadır.

Performans Değerlendirme Sistemi ®

Eğitim programları sırasında uygulanan sınavlarla sadece yazılı becerileri ölçülebilmektedir ki bu durum da kişilerin gerçek bilgilerini bütünüyle yansıtmamaktadır. Bu Sistemin amacı öğrencilerin yazılı becerileri ile birlikte sözel ve iletişimsel becerilerini de göz önüne alarak daha objektif değerlendirme yapmaktır.


 

 

 

Start-Up GSE 10-21 | CEFR A1 / 20 Hours

Encounter GSE 22-39 | CEFR A1-A2 /192 HOURS

 

Investigation GSE 40-51 CEFR A2+ - B1(1) /192 HOURS

 

Awakening GSE 52-66 | CEFR B1(2)-B1+ /192 HOURS

 

Summit GSE 67-79 | CEFR B2/C1 /192 HOURS

 

Expert GSE 80-90 | CEFR C2 /96 HOURS

 


%100 ÖĞRENME GARANTİSİ

Yabancı dil ile ilgili tüm hedeflerinize bizimle ulaşacağınıza eminiz, hatta bunu garanti ediyoruz!” Wimbledon Language Academy, öğrencisine verdiği eğitimin sonunda, eğer öğrenemediğini beyan ederse, aynı eğitimi ücretsiz olarak vermeyi garanti eder.

Wimbledon Eğitim Garantisi Süreci Nasıl İlerliyor?

Öğrencilerimiz eğitim başlangıcında Person GSE Portfolyo'su sahibi olurlar. Eğitim süresinde edinilen hedef kazanımlar işaretlenir. Öğrencimiz eğitim sonunda etki edecek portfolyo puanını kendisini değerlendirerek belirler. Portfolyo puanı diğer performans değerlendirme puanlarıyla birlikte ortalamaya katılır. Ortalama sonucu 65 ve üzeri puana sahip öğrencilerimiz bir üst kura geçmeye hak kazanır. Eğer öğrenci puanı, 65 puan altında, %10 dan da az bir devamsızlığa sahipse Wimbledon Garantisi‘nden faydalanabilir.