İNGİLTERE'DE EĞİTİM

Wimbledon Global bünyesinle Londra’da bulunan ofisimiz de her zaman bir Türk Koordinatörümüz bulunmaktadır. Türkiye okullarımızdan gelen tüm öğrencilerimizin eğitimden, konaklamaya kadar tüm süreçleriyle ilgilenmektedir. Wimbledon Global’in önemli kollarından birisi de Wimbledon Turkey’dir. Wimbledon Turkey Genel Merkezi Eskişehir’de Soho Business Center’ da yer almaktadır.


Wimbledon London

Londra, İngiltere'nin ve Birleşik Krallık'ın başkenti ve en kalabalık şehridir. Büyük Britanya adasının güneydoğusundaki Thames Nehri üzerinde duran Londra, iki bin yıldır büyük bir yerleşim yeri olmuştur. Londra, sanat, ticaret, eğitim, eğlence, moda, finans, sağlık, medya, profesyonel hizmetler, araştırma ve geliştirme, turizm ve ulaşım alanlarında dünyanın önde gelen şehirlerinden biridir. Londra genellikle bir dünya kültür başkenti olarak kabul edilir. Uluslararası gelişlerle ölçülen dünyanın en çok ziyaret edilen şehri ve yolcu trafiği ile ölçülen dünyanın en büyük şehir havaalanı sistemine sahip. Londra'daki üniversiteler, Avrupa'nın en büyük yükseköğretim enstitülerinden oluşuyor.

Londra’nın en merkezi konumunda bulunan okulumuzda Genel İngilizce ve Sınav İngilizcesinin yanı sıra Business English alanında da çok fazla eğitim sunmaktayız.

Wimbledon Global sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp