Yurt Dışı Eğitim

Wimbledon LA 1964 Yılında ilk olarak Londra Wimbledon’da kurulmuştur. Yıllar boyu dünyanın her yerinden binlerce öğrencisi olan Wimbledon LA;

2014 yılında Türkiye’ye merhaba demiştir. Wimbledon Turkey, tüm Türkiye’de yabancı dil hedeflerinizi gerçekleştirmeniz yolunda sizler için şubelerini açmaktadır. Türkiye’nin en modern ve yenlikçi Dil Akademisi olan Wimbledon, aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası merkezli Dil Okuludur.

Wimbledon LA, Türk öğrencilerine sadece lokallerinde kalmamaları için Londra başta olmak üzere dünyanın bir çok noktasında eğitim fırsatları sunmaktadır. Sizlerin yurtdışına açılan penceresi olmak ve bu büyük maceranızda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Wimbledon London

Wimbledon Global Uluslararası bir eğitim kurumudur. Bir danışmanlık firmasından değil Uluslararası öğrencileri olan büyük bir okuldan hizmet alırsınız. Londra başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinde akredite ve başarısı kanıtlanmış okullardan eğitimler alırsınız.  Wimbledon Global sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.

Wimbledon öğrencileri sadece eğitimlerinde değil, konaklamadan, tüm yurtdışı deneyim süreçlerine kadar Wimbledon’ı yanında hissedecektir. Eğitimlerimiz her pazartesi başlar ve siz dilinizi geliştirirken, dünyanın her yerinden gelen arkadaşlarınızla yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Tüm süreciniz de her zaman bir Türk danışmanımız size destek olacaktır. Özellikle Londra’da eğitim aldığınız da yanınızda sürekli ulaşacağınız ve yüz yüze görüşebileceğiniz bir danışmanınız olacaktır.

Eğitime başlamadan yada bitirdikten sonra aynı standartlarda eğitimlerinize kaldığınız yerden Türkiye Wimbledon şubelerimizde devam edebileceksiniz. Özellikle eğitime başlamadan önce oryantasyonunuzu yine gideceğiniz ülke vatandaşı eğitmenlerimiz yapacaktır.

Wimbledon öğrencilerine her zaman en iyi fiyat garantisi sunar. Çünkü aracı bir kurum olmadan kendi okullarında her şeyi minimum da tutarak dünya standartlarında eğitime tüm öğrencilerinin ulaşmasını sağlar. Ayrıca öğrencilerimiz eğitimlerine başlamadan önce ödemelerine taksit yapma ve Türkiye Şubelerine ödeme şansı bulur.

Eğitim sürecinde de öğrencilerimizin aileleri Türk Danışmanlarımızdan 7/24 hizmet alabilirler. Ayrıca vize süreci tamamen Londra’dan yönetilerek başarı şansı ciddi şekilde artırılır.

Wimbledon Londra’da yada partner okullarımız da eğitim aldığınız da British Council onaylı eğitim sertifikasına sahip olursunuz. Tüm okullarımız aynı standart da ve tamamı onaylıdır. Her pazartesi başlayan eğitimlerimize katıldığınız da 4-6 hafta arasında eğitimenlerimizin raporu doğrultusun da hem gelişiminiz hakkında bilgi verilir hem de yeterliliği sağlarsanız bir üst seviyeye geçiş yaparsınız.

1 Woodside, SW19 Wimbledon London UK


Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp