Chelsea Experience

Açıklama

Chelsea Futbol Kulübü'nün evi olan Stamford Bridge'de müzeyi keşfedin ve sahne arkasına geçin

Ödüllü stadyum turumuz ve müze deneyimimiz, misafirlerimize Blues efsanelerinin izinden yürüme, soyunma Odasında en sevdikleri oyuncunun koltuğuna oturma ve oyuncu tünelinden kalabalığın uğultusuna kadar yürüme fırsatı verir!


Eğitim İçeriği

Diğer stadyumların aksine, deneyim hala size zengin bilgiler verecek, tüm soruları yanıtlayacak ve Stamford Bridge'den geçerken en iyi fotoğrafları önerecek olan harika tur rehberlerimizden biri tarafından yönetiliyor; 116 yılı aşkın süredir evimiz. 2021 için bir yenilik olarak, misafirlerimizin videolar, oyunlar ve özel maç günü görüntüleri gibi ek içerikleri hiçbir ekstra ücret ödemeden kendi mobil cihazlarına indirebilecekleri rehberli stadyum turlarımızda devrim niteliğinde bir gelişme olan TOUR+'u duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Tüm stadyum turları biletlerine, 1905'ten itibaren kulübün tüm hikayesini anlatan ve inanılmaz bir forma, madalya, bot, eser koleksiyonu ve 5 Premier Lig şampiyonluğu, 8 FA Cup'ı içeren 'The Trophy Room' sergileyen Chelsea FC Müzesi'ne giriş dahildir. , 4 Kadınlar Süper Ligi kupası ve - tartışmasız en ikonik olanı - konukların varışta fotoğraflarını çekebilecekleri hem 2012 hem de 2021 UEFA Şampiyonlar Ligi kupaları.


Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp