Encounter- (Online)

Açıklama

Wimbledon Academy’de, klasik eğitim sisteminde olduğu gibi “dil bilgisi kuralları” nı değil “dili konuşmayı” öğrenebilmek için kişilerin, kendilerini hazır hissettiği ve istediği zamanlarda ders yapmaları, öğretmenlerin değil kendilerinin aktif olduğu bir sistem uygulanmaktadır.

Dil öğreniminin anadil öğrenme sürecinde olduğu gibi doğal bir döngüde geliştiğini düşünüp klasik sistemde olduğu gibi kelime ve dil bilgisi kurallarını ezberlemekle dilin öğrenilemeyeceğini savunuyoruz.

Başarılı eğitmenlerimiz, güncel konularla ilgili ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış dersler hazırlamaktadırlar. Dile bağlı kalmanızı ve motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlamak için dilin aktif kullanımına odaklanmaktayız.

Dil ile ilgili dört beceri (okuma,yazma, konuşma, dinleme ) aracılığıyla dilin teknik yönleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olacak, akıcılık ve pratiklik becerileri kazanacaksınız.


Eğitim İçeriği

Küresel İngilizce Ölçeği (GSE), öğretmenlerin öğrenicinin ilerlemesini daha doğru ve kolay bir şekilde ölçmesini sağlayan ilk gerçek küresel İngilizce dili standartıdır.

50'den fazla ülkeden 6000'den fazla öğretmeni kapsayan araştırmaya dayanarak, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerisi için ne yapılması gerektiği konusunda 10 ile 90 arasında bir ölçek belirleyerek Ortak Avrupa Referans Çerçevesini (CEFR) genişletir. CEFR seviyesinde, daha ayrıntılı bir yaklaşım kullanarak özel GSE kaynakları daha sonra öğretmenlerin, öğrencilerinin bir sonraki seviyeye geçmeleri için gereken doğru öğrenme hedeflerini, gramer ve kelimeleri seçmelerine yardımcı olur. Doğru dersi, ders materyallerini ve değerlendirmeleri doğru zamanda seçmenin daha etkili bir yoludur.

3 Ay (12 Hafta)
Online ya da Yüz Yüye
Pazartesi-Çarşamba / Salı-Perşembe /Cumartesi-Pazar
Eğitim Materyalleri (Person Kitap - Online Çalışma Platformu Üyeliğili (MyEnglisLAB) 
Ömür Boyu Ücretsiz Etkinlik Katılımı
Wimbledon Kart
(Doğrulamalı) Akredite Wimbledon Global Sertifikası

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp