Çocuk İngilizcesi

Dil öğrenimi, ne kadar küçük yaşta başlanırsa o kadar çabuk alışılan bir deneyimdir. Çocuklarınızın tam bir dünya vatandaşı olarak büyümesi için İngilizceyi küçük yaştan öğrenmeleri önemlidir.

Wimbledon Language Academy, 5 yaşından itibaren çocuklarınızın seviyesine uygun bir İngilizce eğitimi sağlar. Bu eğitimler çocuk iletişimi konusunda profesyonel öğretmenler tarafından oldukça eğitici ve keyifli şekilde verilir. Dolayısıyla çocuklarınız Wimbledon Language Academy’de eğlenceli zaman geçirerek İngilizce öğrenebilir.

Çocuklar için küçük yaşta yabancı dil öğrenimi, hem zihinsel gelişimi destekler hem de kültürler arası iletişimi artırır. Böylelikle çocuklarınızın sosyal becerileri de gelişir, özgüvenleri artar.

Eğitimde oyunun gücünü bilen Wimbledon, dil becerilerini geliştirmek için özel olarak tasarlanan oyunlar sayesinde çocuklarınızın, oyunlar oynayarak İngilizce öğrenmesini ve bu eğlencenin tadını çıkarmasını sağlar. Wimbledon Language Academy, oyunlar aracılığıyla dil bilgisi, kelime dağarcığı ve konuşma becerileri üzerinde çalışarak öğrenmeyi daha etkili ve kalıcı hale getirir.

Çocuklarınıza İngilizce öğretmenin en eğlenceli yollarından biri de müziktir. Özel olarak seçilmiş İngilizce şarkılar ve ritimli aktivitelerle, çocuklarınız dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda müziğin keyfini çıkarırlar.

Wimbledon Language Academy çocuk programlarında uygulanan bir diğer eğitici ve keyifli yöntem de zihinsel gelişimi hızlandıran aktivitelerdir. Zihinsel jimnastik, dil öğreniminin önemli bir parçasıdır. Dil oyunları ve bulmacalar aracılığıyla çocuklarınızın zihinsel becerilerinin gelişmesi sağlanır. Eğlenceli İngilizce bulmacalar çözerken ve dil oyunları oynarken, çocuklar İngilizce’yi etkili bir şekilde öğrenir ve aynı zamanda zihinsel olarak da sürekli aktif olurlar. Zeka gelişimi için de dil öğreniminin önemi büyüktür.

Wimbledon, Türkiye’nin pek çok bölgesinde ve yurt dışında her yaştan kişinin seviyesine ve beklentilerine uygun bir dil eğitimi sağlar. Çocuklarınız için de hem en konforlu ortam hem de en etkili dil eğitim yöntemleri sağlanır.

Wimbledon dil okulları, çocuklarınızın İngilizce öğrenirken eğlenmelerini ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını sağlayan bir ortam sunar. Hatta çocuğunuzla birlikte dil eğitimine dilediğiniz ülkede de devam edebilirsiniz.

Yurt için ve yurt dışı çocuk İngilizcesi programlarımızla ilgili daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Çocuklarınızın sosyal ve iletişim becerilerini İngilizce öğrenerek Wimbledon LA sayesinde geliştirebilir ve taçlandırabilirsiniz.Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp