Wimbledon LA Kadın Girişimciler Destek Programı

Wimbledon LA Kadın Girişimciler Destek Programı1964 yılında İngiltere’de kurulan Wimbledon Academy’nin 2014’te marka ve isim haklarını alarak Türkiye ile tanıştırdığımız ilk günden bu yana İngiltere’den Türkiye’ye uzanan yolculuğumuzda ilk heyecanımızı hiç bir zaman kaybetmedik.

Bizi her zaman disiplinli, titiz ve istikrarlı çalışmaya yönelten şey elbette bir eğitim kurumu olmamızdı. Kurulduğumuz günden bu yana en iyi eğitimi sunarak öğrencilerimize modern, konforlu, teknolojik olanaklara dayalı, yeniliğe açık bir eğitim modeli ile istedikleri dil hedeflerine ulaştırmayı amacımız edindik.

Türkiye’nin Londra merkezli ilk ve tek dil okulu olan Wimbledon ailesi olarak, her zaman daha fazla memnuniyet hedefleyerek bugüne kadar hem öğrencilerin hem de pek çok kurumun dil eğitim arayışına kişisel çözümler sunmayı başardık.

Türkiye’de şubelerimizi çoğaltarak ailemizi her geçen büyütmeyi hedeflerken kadın girişimcilerimizi de elbette unutmadık. Wimbledon ailesi olarak, kendi işinin başında olmayı, kendi eğitim kurumunu kurmayı ve kendi öğrencilerini yetiştirmeyi hayal eden pek çok kadına destek olduk ve olmaya devam ediyoruz.

“Kadın Girişimciler Destek Programı” ile bizim ailemizin bir parçası olup şube açmak isteyen her kadına çeşitli olanaklar sağlıyoruz. “Kadın Girişimciler Destek Programı” ilk Bolu şubemizle hayata geçti ve giderek daha fazla kadın şube kurucusuna ulaşarak büyüyen bir destek programı oldu.

Bir şube ile başlayan bu yolculuğumuzda şu an da 10 kadın şube kurucumuzla yola devam ediyoruz ve sayımızı da her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz. Bu destek programında amacımız, istediği her şey başaran kadınlarımıza kendi işlerini kurmaları konusunda motivasyon sağlamaktı ve bunu başarmaya devam ediyoruz.

Kadın girişimcilere destek programımızla şube kurucusu olarak ailemize katılmak isteyen kadın girişimcilerimize çeşitli olanaklar sağlıyor ve kendi işlerini kurmalarını kolaylaştırıyoruz. Bu program kapsamında kadın çalışan ve iş verenleri destekliyor, ülke genelindeki kadın girişimci faaliyeti sayısını arttırıyor ve onların yürümek istedikleri yolda yol arkadaşları olup çözüm ortaklığı sağlıyoruz.

Bu program ile WimbledonLA ailesindeki kadın şube kurucu sayısının her geçen artacağını biliyor ve amaçlıyoruz. Böylelikle eğitim şubelerimizde yetişen her öğrencide kadın girişimcilerimizin emeklerini fark ederek Türkiye ve dünya genelinde başarılarımızı yükseltmeyi hedefliyoruz.

Girişimci kadınlarımız WimbledonLA taçlanırken, bizler de onlar sayesinde elde ettiğimiz başarılarla taçlanıyor ve öğrencilerimizi taçlandırıyoruz!

Tüm kadın girişimci adaylarımızla tanışmak için sabırsızlanıyoruz ve başarılarımızda kadın girişimcilerle ortak olduğumuz için heyecanlanıyoruz!

“Kadın Girişimcilere Destek Programı” kapsamında Wimbledon ailesinin kadın girişimcilere sunduğu ayrıcalıkları kataloğumuzdan ya da web sitemizden inceleyebilir, bizi 444 5 897 telefon numaramızdan arayarak ailemize katılabilirsiniz!
KADIN GİRİŞİMCİLER DESTEK PROGRAMI

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp