Online Eğitim

Wimbledon Global, Türkiye’de 35 şubede ve yurt dışında dilediğiniz ülkede üstün kalitede dil eğitimleri sunmasının yanı sıra online dil eğitimleri ile de dil hedeflerinize yenilikçi, modern, teknolojik bir yaklaşım sunar.

LEON markamız ile hayata geçen online dil eğitim platformu sayesinde yer, zaman ve pek çok anlamda enerji tasarrufu sağlayarak kişisel gelişiminize katkılar sağlamanız mümkündür.

Gerek kişisel gerek alışkın olduğunuz sınıf ortamı ile alabileceğiniz online dil eğitimlerine istediğiniz yerden katılabilir ve dünyaya açılan kapıları evinizden açabilirsiniz.

Üstelik online dil eğitim serüveninize başlamadan önce demo dersleri ve kayıttan izleyebileceğiniz dersleri inceleyerek sizin beklentilerinize uygun olup olmadığını da inceleyebilirsiniz. Bir Wimbledon LA markası olan LEON online eğitim platformu, kişiye özel hazırlanan ders ve paketleri ile herkese uygun dil çözümleri sunar.

Online dil eğitimlerindeki tüm eğitmenler alanında profesyonel ve online eğitim modeline alışkın kişiler arasından seçilir. Bu sayede süreç boyunca herhangi bir mağduriyet yaşamanız mümkün değildir. Çevrimiçi dil eğitimleri evinizin konforunda ya da ofisteki uygunluğunuzda yeni bir dil öğrenmenize ya da sınavlarınıza hazırlanmanıza olanak sağlar.

Online Dil Eğitiminde Hangi Programlara Katılabilirsin?

Her eğitim kişiye özeldir. Dolayısıyla online platformda sunulan dil eğitimleri de farklı hedeflere yönelik hazırlanır.

Yenilikçi bir eğitim platformunda, çağdaş çözümlerle ve uzman eğitmenlerle İngilizce dilinin yanı sıra Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Rusça gibi dilleri de online olarak öğrenebilirsiniz.

İkinci dil öğrenme tecrübesinin yanı sıra İngilizce yetkinliğinizi ispatlamak amacıyla YDS, TOEFL, IELTS ve PTE sınavlarına hazırlıkta da online eğitim modeli tercih edebilirsiniz.

Neden Online Eğitim?

Dil eğitiminde uzmanlaşan Wimbledon LA, sizlerin seviyesine özel çevrimiçi bir eğitim programı hazırlar. Bu sayede süreç ilerledikçe öğrenmeniz garanti hale gelir.

 Tekrar Tekrar Çalış: Dersleri kaçırmanız ya da teknik bir aksaklık yaşamanız, ya da yalnızca dersi tekrar etmek istediğiniz durumlarda kendi ders kaydınızı yeniden izleyebilirsiniz. Böylece unuttuğunuz ya da takıldığınız noktaları tekrar tekrar çalışmış olursunuz.

 Online İzle: Türkiye' de ilk defa uygulanan gerçek zamanlı sınıf eğitim modeli ile dersleri online izleyebilirsiniz. Dil eğitiminize istediğiniz yerden istediğiniz zaman katılarak hem zamanınızdan hem de enerjinizden tasarruf edersiniz. Böylelikle vakit bulamadığınız için her zaman ertelemek zorunda kaldığınız eğitime sonunda başlayabilirsiniz.

 Sorularını Hemen Sor: Ders esnasında aklına takılan her şeyi sorabileceğin gibi destek ekibimiz sayesinde online eğitim platformu ile ilgili sorularına da 7/24 çözüm bulabilirsiniz.

  Tartış Öğren: Her ne kadar online da olsa eğitim bazen de iletişim ile öğrenilir. Bu yüzden online eğitim platformumuz sizlerle aynı eğitimi alan öğrencilerimizle tanışmanıza, tartışmanıza ve bu sayede her bilgiyi daha etkili bir şekilde öğrenmenize olanak sağlar.


İngilizce seviyenizi geliştirmek, dünya çapında kabul gören sınavlar ile İngilizce bilginizi belgelemek ya da ikinci ve üçüncü diller de öğrenmek isteyenler için özel olarak tasarlanan yenilikçi eğitim platformu LEON ile tanışabilirsiniz. Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp