Wimbledon Hakkında

Wimbledon HakkımızdaWimbledon; ilk olarak 1964 yılında İngiltere'de kurulan, dünyanın en köklü dil okullarından birisidir.

Wimbledon LA(Language Academy) markası, 2014 yılında Türkiye’ye merhaba diyerek yabancı dil eğitimiyle dünyaya açılmanızı hedefliyor.

Londra merkez ofisi ve Türkiye’deki 32 şubesi ile her geçen gün yabancı dil eğitimi konusundaki beklentilerinize daha etkili yanıt veren Wimbledon, şubelerinde modern ve son teknoloji hizmet sağlayarak memnuniyetinizi karşılama üzerine çalışıyor. Türkiye’deki şubelerinin yanı sıra Wimbledon Abroad markası, yurtdışında dilediğiniz ülkede yabancı dil eğitimi almanız konusunda da fırsatlar sunuyor.

Yurtdışında yabancı dil eğitimi konusunda profesyonel eğitim metotlarını uygulayan Wimbledon Abroad, her yaş ve milletten insanın hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

Wimbledon Abroad tarafından benimsenen ve küresel bir İngilizce öğrenme standardı olan GSE (Global Scale of English), Küresel İngilizce Ölçeği olarak da biliniyor ve her yaştan öğrencinin dil eğitimi konusundaki ilerlemesini hızlandırıyor. Bu ölçek, eğitimdeki ilerlemelerin ve ölçümlerin analizini çok daha kolay hale getiriyor.

Wimbledon markasının eğitim metodu olarak kullandığı GSE, dil eğitiminde oldukça önem taşıyan konuşma(speaking), dinleme(listening), yazma(writing) ve okuma(reading) becerilerinin geliştirilmesi konusunda 10 ila 90 arasında bir standart belirleyerek Ortak Avrupa Referans Çerçevesi (CEFR)’nin genişletilmesini sağlıyor. Bu da Wimbledon markası tarafından benimsenen GSE metodunun çok daha ayrıntılı bir eğitim değerlendirmesi yapmaya imkan sağladığı anlamına geliyor.

Bugüne kadar pek çok öğrenciye İngilizce öncelikli olmak üzere çeşitli yabancı dillerde eğitim sağlayan Wimbledon markası, Wimbledon Abroad adı altında öğrencilerinin yurtdışı eğitim hayallerini de gerçekleştiriyor. Wimbledon Abroad; öğrencilerin başta İngiltere, Malta, Dubai, İrlanda, İtalya, Fransa, İspanya ve daha pek çok ülkede yabancı dil eğitimi almalarını sağlıyor.

Yurtdışında alınan yabancı eğitim gerek pratik gerek sosyalleşme anlamında çok daha kalıcı ve keyifli hale geliyor. Öğrenciler, Wimbledon Abroad ile yurt dışında dil eğitimi alarak pek çok kültürle etkileşime girme olanağına sahip oluyor ve uluslararası bir sosyal ağ edinme fırsatı buluyor.

Herkesin beklentilerine uygun bir şekilde hazırlanan İngilizce eğitim programları, dünyanın her yerinde alabileceğiniz yabancı dil eğitim imkanı ve profesyonel çalışma sistemiyle Wimbledon Abroad olarak, tüm süreçte yanınızda oluyor ve sizlere unutulmaz bir yabancı dil eğitim ve seyahat imkanı sunuyoruz.

Wimbledon Abroad eğitim kataloğunu inceleyerek sizin için en uygun yurtdışı İngilizce eğitim programına karar verin, yeni ufuklar keşfedin, farklı kültürleri kucaklayın ve fırsatlar dünyasının kilidini açmayı deneyimleyin. Dünyaya açılan yolculuğunuz bizimle başlıyor, bu doğrultuda yurtdışında dil eğitimi arayışınızda güvenilir ortağınız olmaktan onur duyuyoruz.
Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp