Wimbledon Hakkında

HikayemizWimbledon, İngilterede ilk olarak 1964 yılında kurulmuştur ve İngiltere'nin köklü dil okullarından birisidir.

2014 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Wimbledon, tüm Türkiye’de yabancı dil hedeflerinizi gerçekleştirmeniz yolunda sizler için şubelerini açmaktadır.

En iyi öğrenmenin modern ve canlı mimari, son teknoloji olanaklar ve dünyada ilk kez uygulanan şeffaf eğitim modeli ile aydınlatılmış sınıflarda gerçekleştiğini biliyor ve şubelerimizi bu prensipler temelinde tasarlıyoruz.

Wimbledon‘un kanıtlanmış eğitim metodu, belirlenen saatlerde derslere katılım göstermek koşuluyla yabancı dil hedeflerinize ulaşacağınızı garanti eder.

Wimbledon GSE Sistem (Küresel İngilizce Ölçeği) 50'den fazla ülkeden 6000'den fazla öğretmeni kapsayan araştırmaya dayanarak, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerisi için ne yapılması gerektiği konusunda 10 ile 90 arasında bir ölçek belirleyerek Ortak Avrupa Referans Çerçevesini (CEFR) genişletir. CEFR seviyesinde, daha ayrıntılı bir yaklaşım ile tüm şubelerinde aynı eğitim standartlarını sunmaktadır.

Bugüne kadar öğrencilerini başarıyla mezun edip İngilizce öğrenme hedefini gerçekleştiren Wimbledon, sunduğu farklı eğitim metodu, uzman öğretmenleri ve özgüvenle İngilizce konuşmanızı sağlayacak şube atmosferi ile size benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar.

Eğitim kataloğunu indirmek için tıklayınız.Açıldığından bu yana bir çok öğrencinin dil hedeflerine ulaşmasını sağlayan WLA Türkiye, bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın da çözüm ortağı olmuştur.

Bugüne kadar 15.000'den fazla öğrencisini başarıyla mezun edip İngilizce öğrenme hedefini gerçekleştiren Wimbledon LA, sunduğu farklı eğitim metodu, uzman öğretmenleri ve özgüvenle İngilizce konuşmanızı sağlayacak şube atmosferi ile size benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar.

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp