W Premium

W Premium

Türkiye'nin İlk ve Tek Uluslararası Merkezli Dil Okulu W Premium tüm Türkiye’de temsilciliklerini açıyor!

Londra Wimbledon' dan sonra, Türkiye’de ilk şubesini 2014 yılında açan ve %99 öğrenci memnuniyetiyle hizmet veren Wimbledon Türkiye’de 31 şubesi ile dil eğitimlerine devam ediyor. Siz de Wimbledon ailemize katılmak ve birlikte büyümek istiyorsanız franchising sistemimize katılabilirsiniz.

W Premium olarak, Türkiye'nin dört bir yanında özel ve iş dünyasına yönelik dil eğitimi hizmetleri sunarak büyümeye devam ediyoruz. Her şeyden önce kişisel ve iş hayatına odaklanan özel programlarımızla, dil becerilerini geliştirmek isteyen yetişkinlere hizmet veriyoruz. W Premium markamız daha business nüfusa hitap ediyor.


Neden W Premium Bayiliği Almalısınız?

W Premium bayiliği, dil eğitimi sektörünün liderlerinden biri olan Wimbledon Global alt markasıdır. Başarılı bir iş kurmanın adımını atmış olacaksınız.

W Premium bayiliği, dil eğitimi sektöründe özel ve iş dünyasına yönelik bir hizmet sunmanın avantajlarını sunar.

Özel Eğitim Programları: W Premium, kişisel ve iş dünyasına yönelik özel eğitim programları sunar. İş dünyasında rekabetçi olmak isteyenler için özelleştirilmiş dersler ve dil kursları sunarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap verir.

Rekabetçi Avantaj: W Premium, özel ve iş dünyasına yönelik dil eğitimi konusundaki lider bir markadır. Bu sayede müşterilerinize yüksek kaliteli bir hizmet sunma fırsatına sahip olursunuz.

Eğitim ve Destek: W Premium bayileri, işlerini başarıyla yürütebilmeleri için gerekli eğitim ve destekle donatılır. İşletmenizi yönetme konusunda size rehberlik ederiz.

Pazarlama ve Reklam Desteği: W Premium merkezi olarak, pazarlama ve reklam faaliyetlerinde size destek sunarız. Böylece daha fazla müşteri çekmek ve işinizi büyütmek daha kolay olur.

Karlılık: W Premium bayileri, özel ve iş dünyasına yönelik dil eğitimi talebinin sürekli arttığı bir sektörde faaliyet gösterir. Bu, karlı bir iş yapma fırsatı sunar.


W Premium yeni kurucularımız ile tanışmak için heyecanlanıyoruz!

W Premium bayilik başvuruları için 444 5 897 numaralı telefonu arayabilir, [email protected] adresine Motivasyon Mektubunuzu iletebilirsiniz.


W Premium Bayilik

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp