Diğer Yabancı Diller

Wimbledon Academy’ de, klasik eğitim sisteminde olduğu gibi “dil bilgisi kuralları” nı değil “dili konuşmayı” öğrenebilmek için kişilerin, kendilerini hazır hissettiği ve istediği zamanlarda ders yapmaları, öğretmenlerin değil kendilerinin aktif olduğu bir sistem uygulamaktadır.


Dil öğreniminin anadil öğrenme sürecinde olduğu gibi doğal bir döngüde geliştiği düşünülmektedir. Klasik sistemde olduğu gibi kelime ve dil bilgisi kurallarını ezberlemekle dilin öğrenilemeyeceğini savunuyoruz.

Başarılı eğitmenlerimiz, güncel konularla ilgili ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış dersler hazırlamaktadırlar. Dile bağlı kalmanızı ve motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlamak için dilin aktif kullanımına odaklanmaktayız.

Dil ile ilgili dört beceri (okuma,yazma, konuşma, dinleme ) aracılığıyla dilin teknik yönleri hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olacak, akıcılık ve pratiklik becerileri kazanacaksınız.


Süreç Odaklı Eğitim®

Süreç odaklı eğitim modelinde eğitimin her anında geri bildirim alarak öğrencinin sürekli gelişimi hedeflemektedir.


GSE Sistemi ®

Dil eğitiminin modern yaklaşımlardan biri olan GSE Sistemi ile öğrencilerin performans ve gelişim süreçleri takip edilmekte ve sonuçlar öğrencilerle paylaşılmaktadır.


Performans Değerlendirme Sistemi ®

Eğitim programları sırasında uygulanan sınavlarla sadece yazılı becerileri ölçülebilmektedir ki bu durum da kişilerin gerçek bilgilerini bütünüyle yansıtmamaktadır. Bu sistemin amacı öğrencilerin yazılı becerileri ile birlikte sözel ve iletişimsel becerilerini de göz önüne alarak daha objektif değerlendirme yapmaktır.

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp