Kampanyalar

Wimbledon ExperiencesWimbledon Türkiye Şubelerinde 1 Seviye aldığınız da 1 Seviye ve "2 Londra Deneyimi" hediye!

Wimbledon Experiences ile akademilerimizin uluslarası deneyimler sunan bir okul olduğunu öğrencilerimize anlatmak ve dünya insanı olma ayrıcalığını kendilerine yaşatmak istiyoruz.

Wimbledon öğrencileri her zaman şanslı mottomuzla düşünerek kurguladığımız kampanyalarımız her dönem olduğu gibi özgünlüğünü korumaktadır. Wimbledon Experiences ile öğrencilerimizin öğrendikleri İngilizce becelerilerini dilin anavatanı olan İngiltere’ de deneyimlemelerini istiyoruz.

Kampanyamız ile birlikte 1 Seviye Eğitim Alan Öğrencilerimiz, 1 Seviye Hediye eğitim paketinden faydalanabileceksiniz. Ayrıca 11 Wimbledon deneyim paketinden seçeceği 2 deneyimi ücretsiz olarak alabilecektir. Bu deneyimler Londra’ da 5 gece 6 günlük bir dönemi kapsayacaktır. Deneyim paketleri için tasarlanan katalogluğumuza ulaşmak için tıklayınız. Deneyim paketlerine kayıt olabilmeniz için experiences.wla.com.tr üzerinden, kayıt esnasında provizyon ödemesi sonrasında e-posta yoluyla iletilen provizyon koduyla sisteme kayıt yapıp istediğiniz 2 deneyim paketini seçmeniz gerekmektedir.

Kampanya koşulları için lütfen devamını oku linkine tıklayınız.

Devamını oku

Dünya' yı KeşfetWimbledon Türkiye Şubelerinde 2 seviye aldığınız da 2 seviye de Vodafone’dan hediye!

Wimbledon Language Academy Türkiye Şubelerine özel tüm "Dil Eğitimleri' nde" 2 Seviye Vodafone’dan hediye. Ayrıca indirim kodunuzla Wimbledon İngiltere Şubelerinde 100£ değerinde indirimden yararlanabilirsiniz.

“Fırsatı Kullan” linkine tıklayarak kampanya katılım şifrenizi alabilirsiniz ve kaydınızı ister Wimbledon Şubelerinde isterseniz de www.wla.com.tr adresinden yapabilirsiniz.


Devamını oku

WIMBLEDONPAY ile Ödeme Yap, Kampanyalardan Faydalan!
Türkiye' de Başla İngiltere, Amerika, İsveç ya da Ukrayna' da Bitir.Wimbledon Türkiye ' de başladığınız eğitim Wimbledon Global bünyesinde bulunan diğer Wimbledon şubelerinde bitirme fırsatı sunuyoruz.

Devamını oku

Türk Eğitim Vakfı15 Ekim 2019 tarihine kadar Türk Eğitim Vakfı arasında yapılan protokol ile 1 Seviye Eğitim alımlarında 1 Seviye Eğitim ücreti Türk Eğitim Vakfı' na bağışlamaktadır.

Devamını oku

TwoPlusTwo KampanyasıWimbledon'dan 2 seviye eğitim alana; 2 seviye ve 2 hafta Wimbledon İngiltere'de eğitim HEDİYE!

Devamını oku

Wimbledon' da 1 Seviye Alana 1 Seviye HediyeKampanya 15 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Devamını oku

UNICEF Tarladan Okula15 Ekim 2018 tarihine kadar UNICEF Tarladan Okula Kampanyası'na bağış yapan öğrencilere Wimbledon’ da 1 Kur Hediye eğitim hediye.

Devamını oku

NETFLIXKampanya 4 Kur ve üzeri alımlarda aktif olmaktadır.

Devamını oku

Artık Zamanı Gelmedi Mi?Kampanya 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Devamını oku

1 Seviye Sizden 1 Seviye Wimbledon' danKampanya 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Devamını oku

Give Me Five!31 Ocak tarihine kadar Wimbledon öğrencileri referans oldukları arkadaşları için %5 Give Me Five alırlar.

Devamını oku

Hello New YearKampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Devamını oku

Dünya Kadınlar Günü’ne ÖzelKampanya 8 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Devamını oku

Wimbledon’ dan Çift Katlı Kampanya !Kampanya 15 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Devamını oku

3 Seviye Eğitim Alan Öğrencilerimize, 1 Seviye Yurt Dışında Ücretsiz Eğitim İmkanı!Yurt Dışı Kampanyası kapsamında 3 Seviye Eğitim alan öğrencilerimiz, 1 seviye yurt dışında ücretsiz eğitim alabilecekler.

Devamını oku

2 Seviye Sizden 1 Seviye Turkcell’den15 Ekim tarihine kadar hatını Turkcell’ e taşıyan ya da yeni hat alan kullanıcılara Wimbledon’ da 1 Kur İngilizce eğitim hediye.

Devamını oku

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp