Wimbledon Experiences

Wimbledon Experiences Kampanya Koşulları

1- Kampanya 15 Aralık 2021- 15 Mart 2022 tarihleri arasındadır.

2- Kampanya tüm Wimbledon Türkiye şubelerinde geçerlidir. Wimbledon Language Academy ,Wimbledon Kids ve Wimbledon Premium öğrencileri kampanyadan ilgili koşulları sağlaması durumunda katılabilecektir.

3- Kampanya kontenjanla sınırlıdır. Wimbledon Global kontenjanı arttırma ve azaltma hakkına sahiptir.

4- Wimbledon Global kampanya içeriği, süresi ve diğer tüm gerekli durumlar için önceden haber vermeksizin kampanyada değişilik hakkına sahiptir.

5- Kampanya tarihleri Wimbledon Global tarafından ileri bir tarihe haber vermeksizin değiştirilebilir.

6- Bir defada Birleşik Krallıklara gelecek öğrenci sayısı Wimbledon Türkiye tarafından organize edilecektir. Öğrencilerin etkinlik katılımları için belirlenecek tarih Wimbledon Türkiye insiyatifinde olacaktır.

7- Wimbledon Experiences kampanyası diğer kampanyalarla birleştirilemez, devredilemez ve bu kampanya kapsamında herhangi hak talep edilemez.

8- Kampanya ile birlikte sunulan hediye deneyim paketleri 1 yıl içerisinde kullanılmak zorundadır. 1 yıl sonunda öğrenci kampanyadan faydalanamayacaktır.

9- Kampanya toplam 11 etkinlik sunmaktadır. Öğrenciler kampanya kapsamında ücretsiz olarak faydalanabilecekleri 2 etkinlik seçimi hakkına sahiptir.

10- Kampanyadan faydalanmak isteyen öğrenciler 15 Mart 2022 tarihine kadar experiences.wla.com.tr adresinden kayıt esnasında iletilen provizyon kodu ile birlikte kayıt yapması gerekmektedir.

11- Kampaya kapsamında sunulan eğitim fiyatları şubesel farklılık göstermektedir.

12- Kampanya ile 2 adet deneyim paketi ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ekstra deneyim paketi almak isteyen öğrenciler güncel paketler üzerinden satın alma yapabilecektir.

13- Deneyim paketleri fiyatlarına experiences.wla.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Kampanya kaydı esnasında ekstra paket eklemesi de yapılabilmektedir.

14- Wimbledon Experiences ‘ a katılacak öğrenciler oluşacak masraflar olan; uçak bileti, vize masrafları, ulaşım masrafları,konaklama ve günlük harcamalarını kendileri karşılayacaklardır.

15- Wimbledon Global talep edilmesi durumunda öğrenciler için ücretsiz vize danışmanlığı ve diğer tüm konularda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunacaktır.

16- Kampanya 2 Seviye(384 Saat), 90 saat ve üzeri birebir eğitim, 192 saat ve üzeri W Kids eğitimleri (İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca) alımları için geçerlidir.

17- Her yeni öğrenci kampanyadan 1 kez bir defa üretilen provizyon kodu ile faydalanabilir.

18- Kampanya hakkında detaylı bilgi için Türkiye’ nin her yerinden 444 5 897 ‘ yi arayabilirsiniz.

19- Wimbledon Globa Wimbledon Experiences kampanya haklarını elinde tutmaktadır. Kampanyanın kopyalanması, taklit edilmesi ve benzer bir reklam çalışması planlanması, kampanyayı çağrıştırması durumunda gerekli yasal yollara baş vurma hakkını elinde tutmaktadır.

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp