Ülkemizde ilkokul, ortaokul ve lise kademelerindeki İngilizce eğitimler sadece dil bilgisi odaklı ilerleyip öğrencilerin İngilizce konuşma ve anlama pratiği yapmasına olanak sağlamamaktadır. Türkiye'de üniversite eğitimlerini de dâhil edersek yaklaşık 14 yıl müfredatların içerisinde yer alan İngilizce eğitimlerinde öğrenciler istenilen dil seviyesine gelememektedir.

Dünya da her geçen gün İngilizce bilmenin önemi artmaktadır. Hal böyle olunca bireyler bu alanda kendini geliştirme yönünde çaba sarf etmektedir. Buna paralel olarak da birçok İngilizce kursu ve çevrimiçi İngilizce öğrenme platformları kurulmuştur.

İngilizce kursuna başlamadan önce seçilecek kurumun veya online platformların güvenilirliği ve tecrübesiyle ilgili araştırma yapmak, dil eğitimi sürecinde önem arz etmektedir.

Wimbledon Academy  dil akademimizde  iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimler sayesinde, İngilizce'yi bir ders olmaktan çıkarıp sosyal bir iletişim kurma aracı haline dönüştürüyoruz.

Konya ilimizde faaliyet gösteren Wimbledon Language Academy Konya Çevreyolu İngilizce kursun da eğitim alan öğrenciler 8 ile 12 kişilik sınıf eğitimleri, yerli ve yabancı alanında uzman eğitmenler ve iletişim kurma odaklı İngilizce eğitimler sayesinde istedikleri seviyeye gelmektedir. Konya Wimbledon’LA dil kursunda her ay genel İngilizce, çocuk İngilizcesi, Almanca kursu, Rusça kursu ve Felemenkçe kursları istenildiğinde özel ders, istenildiğinde grup dersleri şeklinde eğitim vermektedir.

Bu eğitim süreçleri içerisinde markamız İngilizce ve dil öğrenme alanın da yapılan akademik çalışmaları, öğrenci ve veli görüş değerlendirmeleri, memnuniyet anket uygulamaları gibi hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalar da yapmaktadır. 

Bir kez Wimbledon’LA öğrencisi olan bireyler yaşam boyunca etkinlik eğitimlerinizi sizlere ücretsiz şekilde sunmaktadır. 


DAHA FAZLA İÇERİK İÇİN;