ÇOCUK İNGİLİZCESİ

Çocuğun erken yaşlarda yabancı dil öğrenme gerekliliğini temellendirecek birçok neden vardır. Bunların başında; yabancı dil öğrenme olgusunun çocuk üzerinde düşünsel gelişim olarak olumlu sonuçlar vermesi ve çocuğun zihinsel gelişimini düzenlemesidir. Erken yaşta yabancı dil öğretimi çocukta düşünmeye yönelik kıvraklık ve esnekliği, dinleme yetisini ve hassasiyetini geliştirir. Aynı zamanda anadilinde anlama kabiliyetini geliştirir. Çocuğa, insanlarla daha kolay iletişim kurma olanağı sağlar.

Wimbledon Dil Akademisi KONYA ÇEVREYOLU Şubesi tam da bunun için sizlerle birlikte!

Yoğun ders yükü altında yaşayan çocuklarımızın öğrendikleri şeye istek duymalarını sağlamak gerekir. Eğlenirken öğreten, öğretirken konuşturan Wimbledon Dil Akademisi Konya Çevreyolu Şubesi, çocuk İngilizcesi konusunda oldukça başarılıdır. Ders esnasında dört beceriden eğitim alan çocuklar okuma-dinleme-yazma ve konuşma olarak becerilerini Konya Wimbledon dil kursunda geliştirir. Okul havasından uzak, çocuk dilinden anlayan Wimbledon Konya, tüm desteğini eğitim üzerinden verir. Ezbere dayatılmış, alışılagelmiş eğitim dışında video-görsel-oyun şeklinde İngilizce eğitimini daha şeffaf ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlamıştır.

7 – 14 yaş aralığında olan öğrenciler çocuk İngilizcesi eğitimlerimize dâhil olmaktadır. Öğrenci, hem kendi seviyesinde ki öğrenciler ile hem de kendi yaş grubu ile eğitim almaktadır. Bunun yanı sıra öğrenciler speaking derslerini yabancı hoca desteği ile alır. Wimbledon Konya Çevreyolu öğrencileri, yabancı hoca ile birlikte konuşma çekingenliğinin bir adım daha önüne geçmiş olur.

Wimbledon Konya Çevreyolu Şubesi beklentilerinize karşılık veriyor;

- Yabancı hoca desteği

- Veli bilgilendirme sistemi

- Sosyal aktiviteler

- 8/12 Kişilik sınıflar

- Konuşma odaklı eğitim

Wimbledon Language Academy Konya Çevreyolu şubesi, çocukların yanında!