ING Bank Eğitim Kredisi

1 - Wimbledon öğrenci veya öğrenci adayları ING Bank müşterisi olmak koşulu ile, herkes ING Taksitle ile kampanya beklemeden, kredi kartı kullanmadan WimbledonLA şubelerinden yapacakları eğitim alışverişlerini 36 aya varan* taksit imkanı ile ödeyebiliyor.


2 - Wimbledon Şubelerinde;

  • Kimliğinizi doğrulatın:Başvuru onayınız cep telefonunuza SMS ile geldikten sonra Wimbledon şubelerindeki ING Hizmet Noktası'nda kimliğinizi doğrulatın, kredi evraklarınızı dijital ortamda paylaşalım, şube içerisinde tek evrak için imzanızı tamamlayın.
  • Kredinizi kullanın: Krediniz hazır! Wimbledon’dan yapacağınız alışveriş tutarı hemen ödensin. 
  • Geri Ödeme: Kredi taksitlerinizi ING Mobil'den, İnternet Şubesi'nden veya ATM'lerimizden ödeyebilirsiniz.


3 - Turuncu Ekstra programı dahilinde aylık en az 1250 TL harcama koşulu yerine getirilmelidir.

Müşteri, kredi vadesi boyunca 1250 TL harcaması ile kredisini EFT ile almış olma avantajına sahip olacaktır. Harcama yapmaması durumunda ise sözleşmesinde yer alan müşteri faizi ile kredisini kullanmış olacaktır.


4 - Nakit iade işlemleri müşterilerin kredilerinin bağlı olduğu vadesiz hesaba, kredi günü sabahı yapılacak; akabinde taksit ödemesi henüz yapılmamış ancak ödeme günü gelen müşterilerin taksitlerinden de kısmı tahsilat yapılacaktır.


5 - Nakit iade için kredi taksitinin ödemesi sayılmamaktadır.


6 - Gerekli koşulları sağlayıp 1250 TL harcamayı gerçekleştiren müşteriler bir sonraki ay taksit günü nakit iade işleminden yararlanacaktır.


7 - ING BANK vade ile kampanya sürecinde alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.


8 - Detaylı bilgi ve başvuru için; 444 5 897 numaralı hattan ve https://chat.whatsapp.com/H7iCtQAaoQ197iuFMVjBfe WhatsApp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Eğitimlerimiz

Mobil Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Whatsapp